we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

Компанія ELIO – передовий виробник якісних дизайнерських меблів в Україні. З 2005 року займається великими інтер’єрними проектами в корпоративних і приватних інтер’єрах.
В OSOM Agency компанія звернулася за створенням сучасного дизайну і підвищенням юзабіліті сайту відносно попереднього, що має спричинити за собою збільшення конверсії.

Розв'язання

Новий сайт для Elio ми створили на платформі cms Wordpress, що дозволяє адміністратору керувати сайтом без особливих складнощів. Завдяки плагіну мультимовності сайт існує на трьох мовах і охоплює ширшу аудиторію користувачів.
В розробку також входить базова seo-оптимізація: установка плагіна yoast seo, створення карти сайту, можливість змінювати заголовки, meta-теги, ЧПЗ.

Дизайн

Придумувати дизайн сайту лідируючого виробника дизайнерських меблів складніше, ніж здається. Але ми в OSOM Agency прийняли виклик і зробили сайт сучасним, стильним, який задовольняє всі їхні бажання.
Мінімум тексту, великі зображення прикладів робіт, плавна анімація при переході між сторінками і зручний UX – все це робить сайт естетичним і більш здатним продавати, ніж попередній.

We think mobile

В наше время, когда компьютер не является единственным гаджетом с выходом в интернет, разработку сайта без адаптации под мобильные устройства и планшеты нельзя считать полноценной.

Предыдущий проект