we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

Нашим завданням було створити сайт, на якому гості столиці зможуть знайти й орендувати подобово розкішні апартаменти в самому центрі Києва.
При цьому гість повинен витратити на пошук мінімальну кількість часу, але отримати максимальне задоволення від зручності й якості процесу.

Розв'язання

Команда OSOM Agency розробила функціональний сайт, що дозволяє швидко знайти затишне і солідне житло в центрі столиці. Користувач легко може відсортувати варіанти, які вільні в потрібні дати, оскільки у кожної квартири є свій календарь зайнятості. Також ми створили просту схему бронювання з можливістю оплати карткою Visa або MasterCard.

Дизайн

Ми розробили мінімалістичний, але в той же час ніжний дизайн, використовуючи рожевий і сірий кольори, згідно з брендбуком BeMyGuest. З боку Ui/Ux нами пророблена кожна сторінка, щоб гість легко і швидко міг знайти потрібну інформацію на сайті.

We think mobile

Часом потрібно терміново орендувати житло на одну добу і не завжди в такі моменти є можливість знаходитись біля комп’ютера. Тому ми зробили адаптивну версію сайту, щоб забронювати апартаменти можна було з будь-якого іншого пристрою.

Попередній проєкт

Переглянути проєкт