we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

Спершу нашою задачею було оновлення дизайну магазину, щоб він виглядав сучасно й стильно, а також продумати зручний UI/UX, щоб користувачі могли легко користуватися сайтом.
Окрім цього, нам треба було розширити функціонал сайту, щоб користувачі могли вибирати багато опцій подарунків, обирати упакування і при цьому, щоб сайт працював швидко й стабільно.

Розв'язання

Команда OSOM Agency детально проаналізувала весь потрібний функціонал інтернет магазину подарунків і проробила UI/UX сторінок сайту. Далі спеціалисти розробили і узгодили із Замовником прототипи всіх сторінок сайту, після чого дизайнер надав індивідуальності макетам у корпоративному стилі.

Програмісти реалізували весь back-end на CMS Opencart, попередньо допрацювавши необхідний функціонал і підключивши всі потрібні API LiqPay і Нова Пошта.

Дизайн

Ми намагалися зробити мінімалістичний дизайн з великими та яскравими акцентами на найважливіших блоках і елементах, щоб привернути увагу відвідувачів і направити їх відразу до  СТА элементів.

We think mobile

Адаптивна версія інтернет магазину подарунків дає змогу легко знаходити й купувати товари, що сподобались на будь-якому пристрої, де б ви не були.

Предыдущий проект

Посмотреть проект