we do awesome things loading
RU en

Основне
Завдання

Під час вибору нових меблів у квартиру, офіс, шоу-рум або кафе дуже важко уявити як вони будуть виглядати в інтер’єрі, а також чи  підійдуть за розмірами. Необхідно було створити застосунок, який би допоміг вирішити це завдання.

Розв'язання

З появою технології доповненої реальності (Augmented reality - AR) стало можливим візуалізувати будь-який 3D об'єкт. Використовуючи платформу AR Kit від Apple ми створили застосунок з каталогом продукції Drommel, що дозволяє користувачам "побачити" продукцію реальних розмірів у своєму інтер'єрі.

Дизайн

Застосунок розроблено у легкому стилі зі зручною навігацією. На головному екрані користувач побачить основні категорії продукції, нещодавно переглянуті товари, а також акції й інформаційні розділи. На сторінці товару можна побачити фото, опис і технічні характеристики, а також перейти в режим доповненої реальності.

 

Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели Дизайн приложения с дополненной реальностью для производителя мебели

Попередній проєкт

Переглянути проєкт