we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

ELIO – виробник найякісніших дизайнерських меблів в Украині. Перед OSOM Agency була задача підкреслити технологічність компанії та показати дизайнерскі рішення, які були відзначені на багатьох міжнародних виставках в Німеччині та Італії.

 

Розв'язання

Ми розділили сайт на 2 розділи - меблі й проекти. Це два основні типи бизнесу, в яких ELIO найбільш успішний. Найважливіші елементи ми ілюструємо великими зображеннями, щоб відвідувачі бачили, наскільки якісною є кожна деталь продукції.
Основна цільова аудиторія сайту - це дизайн агенства, які займаються дорогими проектами квартир і будинків, для своїх клієнтів. Тому ми зробили дизайн мінімалістичним, з основним акцентом на якісних віжуалах і короткій інформації про продукт чи об'єкт.

Дизайн

Розробляти дизайн сайту лідируючого виробника дизайнерських меблів складніше, ніж здається. Але ми в OSOM Agency прийняли виклик. Ми зробили більше 60 макетів, і в результаті сайт вийшов легким і сучасним, що відповідає статусу ELIO на ринку не лише України, а й у світі.
Мінімум тексту, великі зображення прикладів робіт, плавна анімація при переході між сторінками і зручний UX – все це робить сайт естетичним і більш здатним продавати, ніж попередній.

We think mobile

Наші дизайнери детально проробили мобільну версію сайту та її навігацію, щоб з будь-якої точки планети було зручно ознайомитися з продукцією ELIO.

Попередній проєкт