we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

HR Bot easy – це цінний у світі HR сервіс, який за допомогою бота проведе онлайн співбесіду та відсіє неякісних кандидатів замість hr менеджера. Необхідно було розробити функціональний сайт для проведення ботом перевірок, можливості керування  ними.

Розв'язання

Ми створили дизайнерський лендинг для знайомства корістувачів с HR ботом, його перевагами і тарифами. Зацікавившись та оплативши послугу, користувач авторизуєтся на сайті HRbot - Easy, генерує перевірку й надсілає посілання на тест кандидату. Далі всю роботу за нього виконує бот Ізя, який в кінці надає йому результати перевірки і тестовий для прийняття рішення.

При цьому кандидат може обирати, де він хоче проходити тестування: на сайті чи в месенджері Facebook.

Дизайн

В дизайні ми вирішили хуманізувати бота на ім`я Ізя і зробили його провідником по сайту.
Детально продуманий UI/UX дизайн сторінок дозволяє користувачу легко орієнтуватись на сайті, незважаючи на доволі непросту логіку. Результати тесту несуть в собі багато різносторонньої інформації про кандидата, яка розділена на зручні для сприйняття блоки, а найголовніше позначено кольоровими маркерами.

We think mobile

Оскільки HR ботом в 90% випадків будуть користуватись на смартфонах, саме адаптивна версія є найголовнішою для розробки.

Попередній проєкт

Переглянути проєкт