we do awesome things loading
RU en

Основна
Задача

Нашим завданням було створення лендингу в стилі Прованс. Основна аудиторія сайту – дівчата, які жити не можуть без гарних фотографій, і професійні фотографи, які з радістю працюють з такими дівчатами. Сайт містить все необхідне: фотогалерею, календар оренди, форму бронювання фотосесії, а також замовлення лавандової косметики.

Розв'язання

Для того, щоб зробити сайт легким і чарівним, наші дизайнери додали акварельні елементи до чудових фотографій. Потім ми додали по-справжньому цікавий текст, необхідні CTA-елементи і вуаля! Складно піти з такого гарного сайту без замовлення, чи не так?

Дизайн

Основною складністю було поєднання функціональних і декоративних елементів. В результаті у нас вийшов сайт, який не тільки інформативний, але і запам’ятовується на довго. Чесно кажучи, ми вважаємо “Лавандовий Гай” одним з найкрасивіших проектів студії. Ви згодні?

We think mobile

Ми ретельно опрацювали кожен елемент мобільної версії, щоб зберегти всі ключові повідомлення. Перед запуском наша команда ретельно протестувала сайт, щоб ви могли насолоджуватися не тільки його видом, але і начинкою.

Попередній проєкт

Переглянути проєкт