we do awesome things loading
RU en

Основна
задача

Перед нами була поставлена задача розробити продавальний лендинг пейдж для онлайн фітнес сервісу, який, залежно від вибраного пакету, надає вам план тренувань і харчування для досягнення цілей. Також, необхідно було зробити блог, для майбутнього SEO просування сайту.

 

Пакеты услуг сервиса онлайн фитнеса Mona fitness

Розв'язання

Команда OSOM Agency розробила зручний сайт, що допомагає осягнути всі переваги й особливості сервису, оцінити пакети послуг, скільки вони коштують і що в них входить. Все це ми синхронізували з онлайн сервісом inSkill, який автоматично надсилає клієнтам необхідні вправи і план харчування.
Для початку тренувань, користувачу необхідно обрати підхожу програму й оплатити її карткою за допомогою платіжної системи Wayforpay.
Тренерский состав сервиса онлайн фитнеса

Дизайн

Ми розробили дизайн в рамках брендбука Mona Fitness, використовуючи зелені крапки і чорно-білі зображення. З точки зору UI/UX ми проробили кожний блок, щоб користувачам було легко віднайти будь-яку інформацію на сайті.

We think mobile

Спорт – це рух, тому ми розробили адаптивну версію сайту, щоб користуватись послугами Mona Fitness було зручно в будь-якому місці з будь-якого пристрою.

Мобильная версия лендинга для сервиса онлайн фитнеса для Арабских Эмиратов

Попередній проєкт

Переглянути проєкт