we do awesome things loading
RU en

Основне
Завдання

Розробити сайт для приватного дитсадка Montessori School, який пропонує різноманітні послуги для майбутніх батьків та їхніх дітей, а саме: творчі, мовні, розвиваючі дитячі студії, зайняття з логопедом, курси для вагітних.
Сайт повинен бути інформаційно наповнений, щоб у відвідувачів виникали не питання, а бажання віддати своїх дітей до школи Montessori.

Розв'язання

OSOM Agency розробила зручний і функціональний сайт, на якому можна ознайомитися з усім спектром послуг і нюансами роботи Montessori school. Всі послуги розділені за категоріями, що робить сайт простим і приємним у використанні для відвідувачів. Зі свого боку за допомогою багатофункціональної адмін-панелиі адміністратор сайту легко може редагувати старі сторінки і налаштовувати нові.

Дизайн

В дизайні не дарма використані відтінки жовтого, фіолетового, зеленого і синього кольорів на білому фоні. Вплив цих кольорів на дитину описує те, як вони будуть почувати себе в Montessori school.
В той же час дизайн доволі мінімалістичний, і нічого не відволікає користувача сайту від текстової інформації, яка на кожній сторінці подається блоками і доповнюється фотографіями.

We think mobile

Як відомо, діти потребують багато часу й уваги, тому ми проробили адаптивну версію сайту. Завдяки їй, дізнаватись подробиці щодо роботи Montessori school зручно не тільки з комп’ютера, а й з інших гаджетів.

Предыдущий проект

Посмотреть проект