we do awesome things loading
RU en

Основне
Завдання

Створити сайт із сучасним дизайном і структурою, який буде виділятися серед конкурентів. Кожна послуга повинна бути грамотно оформлена, щоб відвідувачі могли легко й швидко знайти необхідну інформацію, не витрачаючи час на прочитання великих масивів тексту.

Розв'язання

Ми розробили сайт з широким спектром послуг. Недивлячись на те, що кожна сторінка містить достатньо багато інформації, вона легко сприймається за рахунок правильної компоновки тексту. В адмін панелі сайту реалізована можливість редагування будь-якого контенту, додавання нових розділів і блоків, що значно спрощує керування сайтом.

Дизайн

Ми реалізували дизайн в корпоративних кольорах компанії з тематичними вставками, щоб користувачам було легко переходити до потрібних розділів. На кожній сторінці і в шапці сайту знаходяться СТА елементи, які спонукають записатися на консультацію до профільного лікаря.

We think mobile

Сьогодні більше половини користувачів шукають інформацію в інтернеті за допомогою мобільних пристроїв, тому важливість якісної адаптивної версії сайту очевидна. Кожна сторінка даного сайту була ретельно опрацьована нашим front-end розробником.

Попередній проєкт

Переглянути проєкт